Oznámení o nástupu do zaměstnání

Vážený týme, rádi bychom vás tímto oficiálně informovali o našem nástupu do zaměstnání. Jsme nadšeni a hrdi na to, že se staneme součástí vaší organizace a přispějeme svými dovednostmi a zkušenostmi k dosažení společných cílů. Toto oznámení obsahuje důležité informace týkající se našeho nástupu do zaměstnání, abychom mohli úspěšně začít pracovat.

První den v práci

Naším prvním dnem v práci bude [datum]. Prosíme, abyste nám poskytli pokyny ohledně toho, kam se máme dostavit a kde najdeme potřebné informace. Jsme připraveni se co nejlépe zapojit do pracovního procesu a začít plnit své povinnosti.

Kontakt na nás

Pokud budete potřebovat s námi komunikovat před naším nástupem do zaměstnání, můžete nás kontaktovat na následujících kontaktních údajích: [emailová adresa] a [telefonní číslo]. Rádi vám odpovíme na veškeré otázky a poskytneme potřebné informace.

Naše dovednosti a zkušenosti

Věříme, že naše dovednosti a zkušenosti jsou vhodné pro pozici, do které nastupujeme. Máme za sebou úspěšnou kariéru v oblasti [zde uvést oblast naší odbornosti] a jsme připraveni přinést své know-how do týmu. Jsme otevřeni učení a spolupráci s kolegy.

Očekávání od nás

Chceme se stát aktivními členy vašeho týmu a přispět k růstu a úspěchu organizace. Budeme se snažit dodržovat stanovené pracovní procesy a naplňovat naše pracovní povinnosti s maximálním nasazením. Jsme ochotni se podílet na projektech a spolupracovat s ostatními zaměstnanci.

Časté otázky (FAQs)

1. Kdy začneme pracovat?

Začneme pracovat od [datumu], který byl sjednán jako náš první pracovní den. Těšíme se na to!

2. Jaké jsou naše pracovní hodiny?

Naše pracovní hodiny budou [uvést pracovní hodiny]. Prosíme, abyste nám sdělili, pokud jsou nějaké specifické časové požadavky.

3. Jak se dostaneme do vaší kanceláře?

Rádi bychom znali adresu vaší kanceláře a pokyny k ní. Jsme připraveni se na pracovní místo dostavit včas.

4. Co máme s sebou přinést první den?

První den bychom měli přinést náš průkaz totožnosti a další dokumenty, které nám byly řečeny během náborového procesu. Měli bychom být připraveni na podpis potřebných dokumentů.

5. Kdo bude naším kontaktním bodem v týmu?

Prosíme, abyste nám sdělili jméno našeho nadřízeného nebo kontaktní osoby, která nám bude poskytovat směrnice a řešit naše otázky.

Těšíme se na spolupráci a naší nové pracovní výzvy v rámci vaší organizace. Děkujeme vám za tuto příležitost a jsme připraveni se zapojit do týmového ducha.

Viz také:

Photo of author

Kestos

Napsat komentář